• Derinlemesine aktif oksijen etkisi ile mükemmel beyazlık!

    Derinlemesine aktif oksijen etkisi ile mükemmel beyazlık!
  • Aktif Oksijen İçeriği İle Tül Perdeleriniz Güvenli Ellerde...

    Aktif Oksijen İçeriği İle Tül Perdeleriniz Güvenli Ellerde...
  • Tül ve Çamaşırlarda Kar Beyazlığı

    Tül ve Çamaşırlarda Kar Beyazlığı

SON HABERLER

Ankara Sodamatik 500 GR

Ankara Sodamatik 500 GR

500 gr | 1 kg | 3 kg

Çamaşır makinesinde oluşabilecek kireçlenmeyi önler. İçeriğinde bulunan aktif oksijen ile tüller ve beyazlarda mükemmel beyazlık, renklilerde ise temizlik sağlar.

Ankara Sodamatik ile yapılan yıkamalarda, kireç önleyici ve beyazlatıcı özelliği ile kaliteli sonuçlar alınır.
Ankara Sodamatik her yıkamada yarım çay bardağı kadar kullanılmalıdır. Çok kireçli veya çok kirli çamaşırlarda bu oran bir ölçeğe kadar çıkartılmalıdır.
Örnek 1)
Ankara`da şehir şebeke suyu sertliği 9-11 (Fransız Sertliği) civarındadır. Böyle bir su az kireçli su sayılır. Bu su ile yapılan yıkamalarda kireç için Ankara sodamatikten yarım çay bardağı kullanmak yeterlidir. Çamaşırlar çok kirli ise beyazlatıcı ve temizleyici özelliğinden dolayı bu miktar artırılmalıdır.
Örnek 2)
Ankara`nın ilçesi ile beldesi olan Elmadağ ve Hasanoğlan suları 35-38 (Fransız Sertliği) civarındadır. Bu sular çok kireçli sular olarak tanımlanabilir. Bu sularla yapılan yıkamalarda 1 ölçek Ankara Sodamatik kullanılmalıdır.

Kristal Çamaşır Sodası

Kristal Çamaşır Sodası

ANKARA ÇAMAŞIR SODASI NEDİR? NASIL KULLANILIR?

Ankara çamaşır sodası şeffaf kristal yapıda olan sodyum karbonat seyreltilerek, işlemlerden geçerek elde edilmiş özellikle 90'lı yıllar öncesine kadar yaygın olarak kullanılan bir çamaşır yıkayıcısıdır.

Kullanım Şekli: Çamaşırların veya tüllerin kirliliğine göre bir su bardağı kadar sıcak ya da ılık suda eritilerek otomatik çamaşır makinesinin deterjan haznesine konularak yıkama yapılır. Deterjanın üzerine dökülerek deterjan ile birlikte de kullanılır veya sadece çamaşır sodası tek olarakta kullanılır.

Elde yıkamalarda ise yine bir su bardağı kadar sıcak suda eritilerek çamaşırların üzerine dökülerek yıkama yapılır. Elde yıkamalarda eldiven kullanılmasını öneriyoruz zira elin tahriş olmasına neden olur.

KARTÜL Tül Beyazlatıcı

KARTÜL Tül Beyazlatıcı

KARTÜL aktif oksijen ve kireç önleyici içeriği ile mükemmel temizlik sağlar. KARTÜL'ü çamaşır yıkamada kullanabilirsiniz. KARTÜL sadece tüller için değil bütün çamaşırlarda bebek ve hassas ciltlilerin çamaşırlarında da güvenle kullanılır. KARTÜL doğaya yakın kimyasallardan oluşmaktadır. KARTÜL kullanırken deterjan sabun tozu vs. hiç bir şey ilave yapılmadan sadece KARTÜL ile yıkama yapınız. Çamaşırların veya tüllerin kirlilik oranına göre yarım ya da tam ölçek KARTÜL kullanınız. Yıkama sonucu deterjan veya sabun tozu kokmayacak, çamaşır dokularında kalıntı kalmayacaktır.